Aktualności

W bieżącym miesiącu

Studium Muzyczne

Logowanie

Email

Hasło

Nie pamiętam hasła

Discoton - dyskoteka dla naszych uczniów

Z okazji Dnia dziecka zapraszamy wszystkich naszych uczniów na dyskotekę, którą nazwaliśmy DISCOTON. Formuła zabawy jest taka, że piosenki wykonywać będą wokaliści pani Nataszy Smirnowej, a pozostali - mamy nadzieję - będą się dobrze bawić. Przewidujemy naukę układów tanecznych, możliwość zrobienia sobie zdjęć na naszej ściance DISCOTON, słodki poczęstunek oraz napoje.

Dyskoteka odbędzie się 2 czerwca 2019 w godz.16:00-18:00 w Tancbudzie ul. Okulickiego 41

Połączymy przyjemne z pożytecznym zbierając fundusze dla naszej fundacji :-) Koszt udziału wynosi 10 zł od osoby (nie dotyczy wykonawców/wokalistów). Płatne na konto Fundacji Tonika z dopiskiem - darowizna na cele statutowe - dopiero po potwierdzeniu udziału. Nr konta znajduje się na stronie https://fundacjatonika.pl 

Zapisy pod nr tel. 513 157 097 - wystarczy sms z imieniem i nazwiskiem dziecka/dzieci oraz hasłem discoton.

Start Polityka cookies Polityka prywatności

Copyright © 2019 Tonika - Studium Muzyczne - Zielona Góra

Zalogowany jako

Do góry